Kuşe etiket nedir, ne için kullanılır ya da ne işimize yarar?

kuşe etiket

Kuşe etiket adından da anlaşıldığı üzere, etiket olarak barkod sisteminin üzerine basılması ile ilgili yerler de yapıştırılarak bilgi içeren etiketlerdir. Yüzeyi kaygan ve pürüzsüzdür. Barkod baskılar da çok kaliteli basımları, bu etiket ile gerçekleştirebilmekteyiz. Çok uzun süre dayanıklı ve üzerindeki baskıyı koruyucu özelliği vardır. Renklerinde solma, deforme olmaz. Dışsal etkilere karşı dayanıklıdır. Bu etiketler birçok sektörün hizmetine sunulmaktadır. Ürün etiketi olarak da ifade edeceğimiz etiket türü, beyaz zemin ve arkası ayrılarak yapışkan bir özelliğe sahiptir. Firma ürünlerine, bilgi içeriğini, kodlanmış barkodlarını yazdırabilir.

Kuşe etiket hakkında detaylı bilgi almak için*Beyaz Barkod Etiket San. Dış Tic. Ltd. Şti. ile iletişime geçebilirsiniz. Web sitesi:*www.beyazbarkod.com

Kuşe etiket sektör bazında büyük öneme sahiptir. En iyi örneği cep telefonu aldığımızda IMEI numaraları yine bu etiketlere basılır ve alıcılara IMEI numaraları belirtilmiş telefonlar satılır. Kodlanmış birçok gıda, elektronik, beyaz eşya, market ürünleri gibi paket üzeri veya kutu üzerinde rastlayacağımız barkodlu etiketlerin bütünü oluşturmaktadır. Görüldüğü gibi her sektörün ihtiyacını karşılayacak nitelikteki etiketler, bilgi yükleyici özelliktelerdir. Rulo şekilde özel baskı yapabileceğiniz duyarlı karbon, balmumu, reçine gibi içeriklere sahip olan kağıtlardır.

Kullanacağınız etiketin boyutları da sizin kullanacağınız alana göre değişmektedir. Etiket ölçünüzü belirleyip, nasıl bir baskı kullanacağınız hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Kuşeler, kendi içerisinde de mat, parlak, yarı parlak, kromolüks gibi gruplarda kullanılmaktadır. İlaç sektöründe mesela çok küçük yazıların ve barkodların yerleştirildiği, ilacın ismini kodlayan etiketleri görmekteyiz. İşte bütün bu yararlı etiketler hayatımızın tam da ortasındalar.

Kuşe etiket fiyatları*da kalite bazında ve kullanım alanı açısından değişkenlik göstermektedir. Ucuz ürünler kalite anlamında daha düşük olmaktadır. Yine kullanım alanına göre etiket fiyatları belirlenmektedir. Birçok baskıya uyumlu olarak etiket çıkarabilirsiniz. Etiket dünyasının baskı bazında en ünlüleri olmaktadırlar. Her bir ürünün temsilcisi ve firmanızın imzasını atacağınız, görünür adresiniz olmaktadır. Bir ürünün içerik anlamında da cevap veren etiketler, her koşulla uygun üretilip, size hizmet etmektedir. barkod okuyucularının kolay algıladığı, elektronik yazılımlarınızı her yere yapıştırabilirsiniz. Etiket kullanımı bugün her sahada ve her alanda kullanılan en iyi bilgi vericilerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir