İngilizceyi Ana Dil Gibi Konuşturan Yöntem

Reklam

agri-ingilizce-dil-kursu1

Küresel bir dil haline gelmiş olan İngilizce bu durumun her yönden fark edilmesi ile beraber harekete geçirdi. Bu anlamda herkes için bir İngilizce öğrenme yarışı başladı. Bu yarışa girerken de temelsiz olmaz. Anlam bilmek ve anlamlandırmak gerekir. Ağrı İngilizce anlamı başta olmak üzere pek çoğunu bilmek gerekir. Gramere dayalı yapılan öğretim pratiğin gölgede kalmasına yol açıyor. Sonuç olarak da bilen ama konuşamayan bir insan yığını var oluyor. Biz bunun önüne geçmek istiyor ve bunun için çalışıyoruz. Kursumuza gelen kişi İngilizce öğrenmenin yanı sıra sadece dil yapısı değil konuşma ve iletişim kurmayı da en iyi şekilde yapar hale gelecektir.

Siz deAğrı İngilizce Kursu bünyesinde seviyenize göre bir İngilizce öğrenme anlayışı edinin ve hızla kendinizi geliştirin. İngilizce öğrenmek isteyen kişiler bu yolun başında ne yapacaklarını nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini tam kestiremiyorlar ve durum böyle olunca da onların yol gösterici fikirlere ihtiyaçları oluyor. Biz onlara dil öğrenimlerinde yardımcı olmayı kendimize amaç edindik.  İngilizce öğrenirken dil öğrenme tekniklerinin geliştirilmesinin dil öğrenimine sağlayacağı büyük bir katkı vardır ve bunun farkında olan uzman kadromuz ile size bir İngilizce kursundan daha fazlasını sunacağız.

Temel İngilizce ve gramerin yanında pratik yapmak amaçlı speaking bizim için çok önemlidir. Bu anlamda verilen ödevlendirmeler ve yönlendirmeler ile kişiye dilini geliştirmesi için yardım etmeye çalışıyoruz. Mesela Ağrı’nın İngilizce tanıtımıya da herhangi başka bir konu üzerinden dil egzersizleri yapmanın yanında kişide var olan sorunları da aşmaya çalışıyoruz. Yapmanız gereken tek şey bize güvenerek bu yolda kararlı olduğunuzdan emin olmaktır. Eğer öğrenmede kalıcılık ve devamlılık sağlamak istiyorsanız şu an en doğru yerdesiniz! 

Reklam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir