Hayatlarını Tarihin Akışı İçin Feda Edenlerin Dizisi : Reaksiyon

Reklam

reaksiyon

Güzel Köylü, Kaçak Gelinler, Kardeş Payı ve Beni Affet gibi daha çok aşk ve komedi üzerine dizilerle ön plana çıkan Star TV, yepyeni bir diziyle farklı bir kategoride izleyicilerine hizmet vermeye hazırlanıyor. Yeni sezonun başlamasıyla birlikte çıkacak onlarca farklı dizi arasında en iyi olma ve sezona damga vurma parolasıyla çıkılan bu yolda yayınlanacak olan dizinin ismi “Reaksiyon”.

Dizide birkaç cesur adam ve kadının kendi hayatlarını ortaya koyarak tarihin akışını değiştirmesi konu alınıyor. Bugüne kadar yayınlanan aksiyon dizilerinden çok daha iddialı olan ve fragmanı yayınlandığı günden beri büyük bir ilgi ve merakla beklenen bu dizide birbirinden kahraman ve cesur karakterleri bulmak mümkün olacak.

Dizinin özetle konusu şu şekilde anlatılabilir; Ülkemiz hep üzerine oyunlar oynanan bir ülke olması ile bilinir, ancak bu dizide durum tersine dönüyor ve Türkiye dünya üzerinde oyunlar oynamaya ve bunları teker teker gerçekleştirmeye başlıyor. Dizide bir grup kahramanın tek güvenecek kimseleri kendileri ve hepsi ölmeyi göze almış bir şekilde görevin içinde kendilerini buluyorlar. Bu ekip devlet içinde kurulan yapıyla da mücadele ederek zorlu bir mücadelenin içinde sürekli bir macera peşinde olacaklar.

Dizinin internette yayınlanan 1.55 dakikalık fragmanı aslında diziyi oldukça güzel özetler nitelikte. Sosyal medyada da oldukça hızlı bir şekilde yayınlanan bu fragman, şimdiden en çok izlenen fragmanlar arasına girmeyi de başarmış durumda.

Reaksiyon dizisinin oyuncuları arasında İbrahim Çelikkol, Selen Soyder, Yurdaer Okur, Nehir Erdoğan, İsmail Demirci ve Erdal Beşikçioğlu gibi ünlü isimler bulunuyor. İbrahim Çelikkol kahraman bir bordo bereliyi, İsmail Demirci gözü pek bir polis memurunu, Nehir Erdoğan Savcı Duygu rolünü, Selen Soyder Doktor Zeynep rolünü, Yurdaer Okur ise İstihbarat Başkanı Gürkan rolünü canlandırıyor.

Dizinin başlayacağı günü herkes merakla beklese de, Star TV tarafından yapılan tek açıklama dizinin Eylül ayında yayınlanacağı. Bu yüzden dizinin başlama tarihi kesin olarak hiçbir platformda yayınlanmamış durumdadır. Dizi sektörüne bomba gibi girecek bu dizi için diziseverler birkaç hafta daha dişlerini sıkmak zorunda kalacaklar.

Kaynak site : http://www.reaksiyondizisi.co/

Reklam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir