Friv Oyunları

Reklam

Friv Oyunları1

Sitemiz 2010 yılının sonlarından günümüze kadar internet ortamında flaş oyun alanında hizmet vermektedir. Friv isminin kullanılması ise site içeriğimizdeki bütün oyunların ücretsiz olmasından dolayıdır. Yaklaşık olarak sitemizde 150 civarında oyun bulunmaktadır. Her geçen gün sitemize yeni ve eğlenceli oyunlar editörlerimiz tarafından özenle seçilerek eklenmektedir. Gündemdeki en beğenilen oyunları rahatlıkla sitemizde bulabilirsiniz.
Sitemizde; araba oyunları, savaş oyunları, 3d oyunlar, futbol oyunları, dövüş oyunları, kız oyunları kategorilerinde onlarca oyun bulunmaktadır. Sitemizi bilgisayar haricinde cep telefonunuzdan ve tabletinizden mobil olarak da takip edip internet ortamının olduğu her yerden oyunları dilediğiniz sürece oynayabilirsiniz. Hatta site içeriğimizin dizaynı mobilden erişenler için daha sade ve kolay erişilebilir bir biçimde düzenlemiştir. Ayrıca diğer oyun sitelerine göre sitemiz daha hızlı erişilebilir ve kat kat daha hızlıdır.
Sürekli olarak sitemiz güncellenmektedir. Friv Oyun sevenlerin popüler oyunlara daha hızlı ve tek bir sayfa üzerinden ulaşmalarını sağlamaktayız. Angry Birds, Super Sonic, Pou ve yüzlerce popüler oyunu sitemiz üzerinden ücretsiz olarak oynana bilmektedir. “Friv Oyunları” sitemizde dünyaca ünlü ve milyonlarca oyun seven tarafından yıllardır eskimeden oynanan Counter Strike oyununu da oynaya bilirsiniz.
Oyun sitelerinin geneline baktığımız zaman hoş olmayan tasarımlar, kafa karışıklığına sebebiyet veren tonla yazı, ilgi çekmeyen oyun fotoğrafları ve gereksiz oyunlar bulunmaktadır. Ancak Frivoyunlari.com’da özenle dizayn edilmiş göze hoş gelen bir tema mevcuttur. Gereksiz olan yazıların tamamı oyun ana sayfasından kaldırılmıştır ve oyun sevenlerin daha rahat bir şekilde oyunları seçmesini sağlamıştır. Ayrıca Friv Oyunları sitemizde oyun severlerin sıklıkla beğenmediği oyunlar tespit edilip, editörlerimiz tarafından site içeriğine eklenmemektedir. Bu sayede sitemizdeki bütün oyunları severek ve eğlenerek oynaya bileceksiniz.
Ölümüne araba yarışı yaparken, bir anda aksiyon ve heyecan dolu zombi öldürme oyunlarını oynaya bilirsiniz. Ronaldo ile serbest vuruş kullanırken pizza satıcısına dönüşebilirsiniz. Frivoyunlari.com ile o an neyi olmak istiyorsanız o karaktere bürüne bilirsiniz. Sıkıcı ve gereksiz oyun sitelerinden sıkıldıysanız şimdi yeni nesil oyun siteniz burada.
Heyecanınızı iki katına mı çıkarmak istiyorsunuz o halde sizi 3d oyun kategorimize davet ediyoruz. Oyunun heyecanı ve aksiyonu sizi baştan çıkarırken 3d görüntüsü ise sizi büyüleyecek. Bu ve üstte saydığımız tüm farklarımızı göz önüne aldığınızda frivoyunlari.com sizin için tasarlanmış ve sizin için en iyi oyun sitesi konumunda olacak. Hadi sende karakterini yakala ve oyununu oyna. Oyun severlerin sitesi; www.frivoyunlari.com

Reklam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir