Fox Tv izlemek için en ideal site.

fox tv türkiye

Fox tv izlemek istiyor iseniz; sizi televizyon izlemenin en iyi ve en kaliteli adresine davet ediyoruz. Kaliteli görüntüsü, kesintiye uğraşamayan yayını ve kolay menüsü ile sitemizi benzerlerinden ayırmanız çok kolay olacaktır.
Son zamanların en iyi kanallarından biri olan Fox TV’de her türlü program, dizi ve filmi izleme şansına sahipsiniz. Çocuklar duymasın; ekranlara merhaba demesinin üzerinden on seneden fazla zaman geçti, zaman zaman ufak molalar vermiş olsa da hayran kitlesinden hiçbir şey kaybetmedi. Bir telefon aldırmak için ailesini ikna etmek için uğraşan on yaşlarındaki havuç, üniversiteye girdi ve artık kendine ait bir arabası bile var. Çocuklar Duymasın da değişmeyen tek şey, dizi de bulduğumuz samimiyet.
Anadolu’nun Ramazan Sofraları ile her gün başka bir eve ve mutfağa konuk oluyorlar. Programın sunucusu Tuğçe Kurt, her bölümde konuk olduğu evlerin mutfağına giriyor ve yardımcı oluyor. Hep beraber hazırladıkları mükemmel sofralar ile yepyeni tarifler öğrenmemize vesile oluyorlar. Son yılların en çok izlenen evlilik programlarından olan Esra Erol ile Evlen Benimle de sizinle fox tv ekranlarında buluşuyor. Sosyal sorumluluk projelerindeki duyarlı tavrı ile taktirlerimizi toplayan Esra Erol, bekarları evlendirirken bizlere de ekran karşısında eğlenceli zamanlar geçirtiyor. Başta Özcan Deniz olmak üzere başarılı kadrosu ile ekranlarınıza renk katan Karagül dizisi, Şanlıurfa’da yaşayan bir aşiret ailesinin iki kardeşi arasındaki düşmanlığı ve kardeşlerden birinin bu düşmanlıktan bir haber farklı ve belki de yalan dünyalarında yaşadığı aşkı anlatmaktadır.Tüm bu güzel programları sitemiz ayrıcalığına sahip olarak izleyebilirsin. Mükemmel görüntü ve ses kalitesi, kesintisiz yayını, kolay menüsü ile sitemiz hizmetinizde. Üstelik ne üyelik istiyoruz ne ücret. İstediğimiz tek şey memnuniyetiniz.

Fox Tv Canlı izlemek için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir