En komik oyunların yeni adresi

Reklam

Komik oyunlar

Komik oyunlar bir çok kişi tarafından oynanan en güzel flash oyunları kategorilerinden bir tanesidir. Çünkü bu kategoriye ait olan oyunları oynarken çocuklar hem eğleniyorlar hemde hoşca vakit geçirme imkanına sahip oluyorlar. Özellikle akıllı cep telefonları için yapılan komik oyunlar ise daha gözde olmaktadır. Bu tür oyunların bir çoğuna ise sarioyunlar.com üzerinden ulaşıp oynayabilirsiniz. Ben uzun bir süredir bu site üzerinden çok çeşitli komik oyun türlerine ulaşabiliyorum. Sizlerde en kısa sürede bu siteyi denemelisiniz arkadaşlar.

Site üzerinde özellikle birkaç tane komik oyundan bahsetmek istiyorum. Bunlardan ilki ise son zamanların en gözde oyunlarından bir tanesi olan Talking Tom’dan bahsedelim. Küçük yiğenim bu oyunun tam bir müptelası diğer çocuklar gibi. Çünkü bu oyunun karakteri olan Tom yani kedimiz sizin konuşmalarınızı tekrar ediyor ve ortayada çok komik şeyler çıkıyor. talking tom oyunu kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum.

Bir diğer komik oyun tavsiyemiz ise telefon parçalama oyunu arkadaşlar. Elimizden düşürmediğimiz cep telefonları bazen bizi gıcık ediyor. Kendi telefonunuzu kırmaktansa bu oyundaki iphone parçalamayı deneyebilirsiniz. Eminim telefonu kırarken çok eğleneceksiniz ve stres atacaksınız.

Sonuncusu ise komik suratlar oyunu. Bu oyundaki insanların surat ifadelerini görünce kahkaha atacaksınız arkadaşlar. O kadar komik yüzler varki görünce bana hak vereceksiniz. Bu yüzden bu oyunu da sizlere tavsiye ediyoruz.

Reklam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir