Atv ve Ntvspor Bedava İzleyin

Reklam

ntvspor

ATV 1993 yılında Dinç BİLGİN tarafından kurulmuştur.Yeni Asır Gazetesi’nin sahibi Şevket BİLGİN’in oğlu olan Dinç BİLGİN 1940 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Öğrenimini İstanbul İktisadi Ve Ticari Bilimler Akademisinde tamamlayan Dinç BİLGİN gazeteciliğe babası Şevket BİLGİN’in gazetesi olan Yeni Asır Gazetesinde başlamıştır. Gazetecilik hayatına 1985 yılında Sabah Gazetesi ile devam eden Dinç BİLGİN 1993 yılında ATV kanalını kurarak bizleri ATV ile buluşturan isim olmuştur. Bugün atv izle denilince hepimizin aklına ulusal televizyon kanalı hemen gelmektedir.

ATV kuruluşundan kısa bir süre sonra Türkiye’nin ilgi ile takip edilen kanallarından birisi olmuştur. Dinç BİLGİN 1992 yılından 2002 yılına kadar medya patronu ve iş adamı olarak bu kanalın sahibi olma vasfını sürdürmüştür. 2002 yılından sonra ATV CİNER grubuna geçerek Çalık Grubu ile birleşmiştir. Birleşmenin gerçekleştiği günden bu güne Çalık Grubu ve Ciner Grubu atv izle dediğimiz zaman birlikte akla gelmektedir. Kanal Ciner ve Çalık gruplarının yönetimine girdikten sonra birçok olumlu değişikliğe uğradığı açık bir gerçektir. Kanal içinde birçok değişikliğe gidilmiştir. ATV Türkiye vatandaşlarına daha fazla hitap eden bir kanal haline gelmiştir. Toplumumuzun örfüne, adetine, gelenek ve göreneklerine daha fazla eğilen bir ATV bugün halkımıza birçok konuda hizmet sunmaya devam etmektedir. ATV’nin değerlerimizi koruyan misyonu aşikardır. Gelenek ve göreneklere bağlı yayın yapılmaya çalışıldığı ATV’nin hemen hemen her programında dikkatimizi çekmektedir. http://hdonlinetvizle.blogspot.com/2014/10/atv-canl-izle.html adresinden hd kalitede atv seyredebilirsiniz.
Çeşitli internet sitelerinden atv izle sözcükleri arama motoruna girildiği zaman birçok site üzerinden kanala ulaşılabilir ve kanalın akışını ücretsiz olarak anı anına takip edebilirsiniz. İnternet erişiminizin olduğu her yerde sorunsuz bir şekilde izleyebileceğiniz ATV seviyeli, bilgili, eğitici ve öğretici programlarının yanı sıra Türkiye’nin ve dünyanın gerçeklerini de sizlere sunmaktadır.

Bir başka yayınımız spor kanallarından olan ntvspor kanalıdır.Türkiye’de ilk spor kanalları arasında olan kanal ilk kurulduğundan bu yana yayınlarını hd formatında vermekte ve ntvspor izleyenleri ekrana bağlamaktadır.Futbol,basketbol ve voleybola ait her şey bu kanalda…Ntvspor kanalını buradan canlı izleyebilirsiniz.
http://hdonlinetvizle.blogspot.com/2014/10/ntvspor-canl-izle.html

Reklam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir