Ataşehir’in Uzman Servisi

Reklam

arçelik

Konusunda uzman teknik kadrosuyla hizmet veren Ataşehir Arçelik servisi, siz değerli Arçelik kullanıcılarına etkili ve hızlı teknik servis hizmeti vermektedir. Marka bilinirliği ve ürün kalitesi ile global bir marka olmayı başaran Arçelik, satış sonrası hizmetlere verdiği önemle marka güvenilirliğini sürekli artırmaktadır. Arçelik ürünlerinin kalitesi, profesyonel Ar-ge çalışmaları ile başlayarak,  ileri teknoloji kullanımları ile devam ederken, satış sonrası ihtiyaç duyulan teknik servis hizmetiyle hiç bitmeden devam eder.

Uzun yıllardır, ürün gamındaki genişliği ve kalitesi ile en çok tercih edilen markaların başında gelen Arçelik aynı zamanda ürün dizaynları ve ergonomisiyle müşteri sayısını ve çeşitliliğini her geçen gün artırırken, Uzman teknik servis hizmetleri ile müşterilerinin gönüllerine girmeyi başarmıştır. Arçelik servisimiz, buzdolabından çamaşır makinesine, yeni nesil televizyonlardan küçük ev aletlerine kadar bütün Arçelik marka ürünlerin servis hizmetlerini uzun yıllardır başarı ile sürdürmektedir. Arçelik ürünlerinizle ilgili servis ihtiyacınız olduğu anda, yapmanız gereken tek şey servis telefonlarımızı arayarak servis kaydı oluşturmaktır. Oluşturulan servis kaydından sonra uzman teknik servis personellerimiz sizi en uygun zamanınızda ziyaret ederek ihtiyaç duyduğunuz servis hizmetini vermeye başlar ve ürün ile ilgili tüm teknik detayları en küçük ayrıntısına kadar tarafınıza ilettikten sonra adresinizden ayrılırılar. Göztepe Arçelik servisi çalışanları, alanlarında gerekli tüm eğitimleri almış aynı zamanda sektördeuzun yıllardır edindikleri tecrübeler ile siz değerli son kullanıcılara hizmet vermektedir. Servisimizin teknik konulardaki etkili ve hızlı çözümlerinin yanı sıra ürünler için ihtiyaç duyulan tüm yedek parça ve malzemeleri stoğunda bulundurması Arçelik kullanıcılarının, sahip oldukları ürünleri kullanımında en ufak aksaklık yaşamamasını sağlamaktadır.

Globalleşen dünya içinde teknolojiden uzak yaşamak neredeyse imkansız hale gelmiştir. Teknoloji ile iç içe yaşamanın kurallarına uymak ve bu çerçevede teknolojiden faydalanmak zorunda olduğumuzun bilinciyle Acıbadem Arçelik servisi olarak kendimizi ve teknolojimizi sürekli yenileyerek, sizlere en iyi servis hizmetini vermeyi kendimize ilke edindik. Bu amaçla hizmet verdiğimiz markanın güvenilirliğini devam ettirmek ve siz değerli müşterilerimizin takdirini almakiçin var gücümüzle çalıştığımızı bilmenizi ister, en yeni teknolojileri birlikte keşfetmenin keyfi ve devamıyla sizleri servimize kahve içmeye bekleriz.

 

Reklam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir