Ataşehir Bosch Servisi İle Kaliteli Hizmeti Garanti Ediyoruz

Reklam

arçelik

Günümüzde beyaz eşyalar, elektronik ve küçük ev aletleri ve ankastre sistemler artık hepimizin evinde bulunan zaruri bir ihtiyaç haline gelmiş bulunmaktadır. Birçok işimizi kolaylaştıran bu ekipmanlar sayesinde daha hızlı ve pratik bir yaşam sürmekteyiz, ancak bazı anlarda bu ekipmanlar arızalanarak bizleri zor durumlara da sokabilmektedirler. Biz Ataşehir Bosch servisi olarak sizlere, bu tarz sorunlar yaşadığınız zaman %100 çözüm garantili, güvenilir, hızlı ve profesyonel iş ahlakına uygun olan güler yüzlü servis hizmetini garanti etmekteyiz.

Kaliteli ve geniş bir hizmet ağı ile servis vermekte olan firmamız İstanbul’un Ataşehir semtinde bulunan bütün noktalara hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Oluşabilen bütün Bosch marka ürün arızalarınızda, firmamıza yapacağınız çağrı doğrultusunda talebiniz işleme alınacak ve olabilen en kısa sürede konusunda deneyimli ve uzman kişilerden oluşan servis ekibimiz belirtmiş olduğunuz adres gelerek sorununuza kesin çözüm getireceklerdir. Servis hizmeti vermiş olduğumuz ürünler; tek kapılı veya gardırop tipi buzdolapları, derin dondurucular, çamaşır makineleri, kurutma makineleri, bulaşık makineleri, ankastre fırınlar, set üstü ocaklar, davlumbazlar, buhar destekli fırınlar, aspiratörler, mikrodalga fırınlar, elektrikli süpürgeler, şarjlı süpürgeler, klima ve kombiler, banyo tartıları, termosifonlar, su sebilleri, buharlı ya da buhar istasyonlu ütüler, saç kurutma makineleri, saç düzleştirici ve şekillendiriciler, çay ve kahve makineleri, ekmek kızartma ve tost makineleri, su ısıtıcılar, tam otomatik espresso ya da filtre kahve makineleri, kahve değirmenleri, mutfak robotları, blender ve mikserler, doğrayıcılar, meyve sıkacakları ve kıyma makineleri şeklinde birçok elektrikli küçük ev aleti, beyaz eşya ve ankastre ürün olarak sıralanabilmektedir. Bosch marka bu ürünlerde yaşayabileceğiniz tüm sorunlarınız kapsamlı biçimde değerlendirilir ve uzman ekiplerimiz tarafından en kısa sürede çözüme ulaştırılır. Ayrıca Feneryolu Bosch servisi olarak yapmış olduğumuz bütün parça değişimlerinde, tamamen marka garantili orijinal yedek parçalar kullanılır ve montaj işlemleri de garanti kapsamı içerisinde gerçekleştirilir.

Bizler Fikirtepe Bosch servisi olarak sizlere her zaman etik kurallar çerçevesinde hizmet verebilmek adına haftanın 7 günü, bir telefon kadar yakınınızdayız. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ile öncü olan firmamız ve sürekli yeniliklere açık deneyimli ve uzman kadromuz ile sizlere yaşayabileceğiniz bütün sorunlarınızda hızlı ve güvenilir servis hizmetini vermeyi garanti ediyoruz.

Reklam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir