Araba Oyunları

Reklam

araba oyunları

Araba oyunlarını ilk kez oynuyorsanız size ilk başta biraz karışık gelebilir ama hiç korkmanıza gerek yok. Bu oyunları oynamaya başladığınızda aslında ne kadar kolay olduğunu görürsünüz. Genellikle ok tuşları ile arabayı ileri ger götürür ve enter tuşları ile de ona gaz vermiş olursunuz. Bazen gazı kesmeniz ve virajı geçmeniz gerekir ki, bu da oyuna konsantre olduğunuzda zaten yapabileceğiniz bir şeydir.
Araba oyunu aşamaları aslında kısaca böyle. Aynı araba ile farklı yollar kullanıyor ve farklı süreçlerde o kısa yolları birinci geçmeye çalışıyorsunuz. Bazen sadece süre ile yarışırsınız bazen de yanında olan onlarca farklı araç ile. O diğer araçları bilgisayar yönetir ve onunla yarışmak oldukça zordur. Bu yüzden dikkatli olmalı ve mutlaka her denileni yaparak aracınızı her zaman en birinci yapmak için uğraşmalısınız. Bazı oyunlarda da iki kişilik mod olduğu için bir arkadaşınız ile yarış yapabilirsiniz. Yani o klavyenin belli tuşları ile sizlerde diğer tuşları ile oynayarak birbirinizi geçmeye çalışacak ve bizce de başarı ile sonuçlanacaksınız.
Araba oyunları kısaca böyle ve çok zevkli. Daha önce hiç oynadıysanız bizce çok şey kaybettiniz demektir. Özellikle güzel araçların olduğu oyunları bulmak çok daha keyifli. Sizler için birçok farklı oyun bir sitede sunuluyor ama içlerinde en çok araba oyunu seviliyor. Bu da onun ne kadar özenerek yapıldığını ve güzellikler sunduğunu ortaya koymuş oluyor.

 

Reklam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir